Вул. Б. Хмельницького буде зроблена швидше, ніж анонсували, – мер Львова

logo


14:35 30 червня 2020 р.

Триває перший етап робіт з реконструкції вул. Б. Хмельницького. Роботи відбуваються на ділянці від вул. Промислової (Опришківська) до вул. Механічної. Загалом вул. Б. Хмельницького ремонтуватимуть на ділянці від вул. Промислової до вул. Липинського. Вартість робіт — 175,4 млн грн. У липні планують відкрити для проїзду перехрестя вул. Опришківська — Б. Хмельницького — Промислова.

 Мер міста Андрій Садовий зазначив, що темпи виконання робіт є дуже хорошими, відтак, ремонт можуть виконати швидше, ніж передбачалось.

« Ми планували йти окремими чергами — від вул. Промислової до Алмазінструменту, від Алмазінструменту до вул. Механічної. Але робота робиться ще краще — ми йдемо одною ділянкою. Зараз міняють усі мережі. На вересень вже має бути фінал до вул. Механічної, потім від вул. Механічної йдемо до кінця, зупинятись не будемо. Вул. Б. Хмельницького буде зроблена навіть швидше, ніж ті терміни, що були анонсовані. Робота складна, бо тут є заміна усіх мереж, але це вже на десятиліття», — розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

Нагадаємо, перед початком робіт двічі проводили громадські слухання, під час яких обговорювали дорожнє покриття вулиці. У мешканців зауважень до асфальтобетонного покриття не було, адже це магістральна дорога і не буде шуму. Натомість бруківку постелять на місцях паркування, яких буде 88.

На ділянці від вул. Промислової (Опришківська) до вул. Механічної вже демонтовано бордюр, бруківку, яка зберігається на вул. Пластовій, прокладено каналізаційний колектор, змонтовано 4 каналізаційні колодязі. Також розпочали роботи зі заміни водопроводу. Вже прокладено 405 м водопроводу діаметром 200 мм.

Роботи на вул. Б. Хмельницького виконує ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Загальна вартість виконання робіт, згідно з договором-підряду, укладеним між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» — 175,4 млн грн.

Проектом передбачено перевлаштування дорожнього одягу проїзної частини, відведення дощових стоків з проїзної частини вулиці шляхом встановлення дощоприймачів, влаштування двосмугової проїзної частини, напрямних острівців на перехрестях, двостороннє влаштування велодоріжок, пішохідних тротуарів, винесення зупинок громадського транспорту, кишень для паркування, реконструкція інженерних мереж, зокрема водопроводу, каналізації, зовнішнього освітлення, зовнішніх мереж зв’язку, мереж газопостачання, влаштування пожежних гідрантів, захист зовнішніх мереж електропостачання.

Нагадаємо, 8 травня розпочали ремонт вул. Б. Хмельницького: зміни в русі автобусних маршрутів № 20 і № 25.