Вулиця Бандери у Львові буде на реконструкції 9 місяців

logo


МІСТО

Вартість робіт становить 209,5 мільйонів гривень


Візуалізація ЛМР

28 вересня у Львові стартує реконструкція вулиці Степана Бандери. Роботи відбуватимуться поетапно і розпочнуться з відрізку від вулиці Чупринки до вулиці Антоновича. Відремонтують усю вулицю, протяжністю трохи більше кілометра.  

«Проєктом передбачається: повне розбирання дорожнього одягу, трамвайних колій і тротуарів; реконструкція всіх інженерних мереж; влаштування проїзної частини і суміщених з нею нових трамвайних колій посередині вулиці; влаштування контактної мережі трамваю, вуличного електроосвітлення; влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг та на окремих ділянках велосипедних доріжок; влаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків; влаштування тротуарів і пішохідних зон з забезпеченням умов для пересування маломобільних груп населення; благоустрій вуличного простору», – розповів речник ЛКП «Львівавтодор» Олексій Хміль.

Через реконструкцію вулиці по-іншому курсуватимуть трамваї №7 та №1, а також автобуси №41 та №15. Детальніше про зміни у русі громадського транспорту у міській раді обіцяють розповісти наступного тижня. 

Додамо, виконуватиме роботи ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» на замовлення ЛКП «Львівавтодор». Загальна вартість реконструкції – 209,5 мільйонів гривень. Роботи триватимуть 9 місяців.