Вулиця в Дрогобичі отримала ім’я Героя України генерала Сергія Кульчицького

logo


image

У Міністерстві внутрішніх справ розповіли, що “відкриття вулиці відбулось у 7-му річницю загибелі генерала у присутності його дружини Надії Кульчицької, бійців його батальйону, рідних та друзів загиблого”.

Зауважте Я казав собі, що це неможливо витримати, – військовий капелан про втрату друзів на війні

Пресслужба МВС повідомила, що “рішення про відкриття вулиці на честь “Небесного генерала” було прийнято сесією міської ради 22 квітня 2021 року”. З відповідною ініціативою “виступив побратим Сергія Петровича, міський голова міста Тарас Кучма”.

“Сергій Петрович (Кульчицький – 24 канал) для всіх нас був батьком. Він завжди залишиться у нашій пам’яті. Наше з вами завдання зробити так, щоб пам’ять про нашого батька була вічною. Тому сьогодні, тут у Дрогобичі, ми увіковічимо ім’я Героя України у назві однієї з вулиць міста”, – заявив Кучма.

Вдова Кульчицького подякувала кожному, хто вшановує пам’ять її чоловіка.

“Дякую за сьогоднішнє дійство та увіковічення імені генерал-майора Сергія Кульчицького у Дрогобичі”, – зауважила Кульчицька.

Загибель Кульчицького: головне Вертоліт, на борту якого перебував генерал-майор Сергій Кульчицький окупанти збили 29 травня 2014 року. Це зробили бойовики зі загону Ігоря Гіркіна. Внаслідок трагедії загинули 11 бійців спецпідрозділу МВС та гвардійців, а також генерал-майор Сергій Кульчицький. Єдиний вцілілий – штурман Олександр Макеєнко – розповів, що Кульчицький завжди відвідував своїх підлеглих, щоб підтримати моральний дух бійців та особисто отримати інформацію.