Вулицю Північну у Львові закрили для вивозу сміття

logo


Територію мають дизенфікувати та засипати піском.Фото: прес-служба ЛОДА

Фото: прес-служба ЛОДА

На в’їзді до перевантажувальної станції на вулиці Північній, що поблизу львівського аеропорту, встановили шлагбаум, інформує прес-служба ЛМР.

Відтак на територію зі сміттям пропускатимуть лише машини, які продовжують вивозити залишки сміття за межі міста та області. 

«У випадку, якщо машини не зважатимуть на шлагбаум і будуть чинити спроби заїзду на територію, ми будемо залучати поліцію, поставимо паркан», — розповів заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Бабак.

Додамо, що перевантажувальна станція розташована неподалік львівського аеропорту. 31 липня літак зі Львова здійснив у Києві екстрену посадку, оскільки в один із його двигунів потрапили птахи, яких приваблює сміття на Північній. Схожа ситуація також сталась із пасажирами рейсу Львів — Неаполь італійської авіакомпанії Ernest Аirlines. Тоді на території перевантажувальної станції встановили пристрої для відлякування птахів.

Нагадаємо, що прибрати сміття з перевантажувальної станції на вулиці Північній мали ще до кінця липня минулого року. Потім на це дали ще місяць. У вересні Назарій Романчук повідомляв Tvoemisto.tv, що станцію очистять до середини місяця. На початку серпня в ЛОДА повідомили, що вивезуть всі відходи впродовж 10 днів. У серпні цього року виконавчий комітет Львівської міської ради зобов’язав ЛОДА прибрати сміття до 1 вересня заборонив функціонування цієї ділянки як сміттєзвалища. За період прибирання звідси вивезли понад 10 тисяч тон сміття.