Вихідні у горах: Укрзалізниця запускає додаткові поїзди

logo


Вихідні у горах: Укрзалізниця запускає додаткові поїзди

Фото: УЗ УЗ запустила додаткові потяги Фото: УЗ

Поділитися share

Квитки ви можете придбати вже зараз через додаток Укрзалізниці, а також наофіційному сайті та ще у кілька способів

Усі охочі відвідати гори до кінця червня зможуть майже напряму доїхати у цьому напрямку. А все тому, що Укрзалізниця призначила на вихідні в кінці червня додаткові потяги з Києва до Львова, а вже звідти поїзди курсуватимуть у напрямку гір – до Рахова та Коломиї.

Про цепише УЗ.

“Бачимо зростання попиту пасажирів на поїзди від столиці до гір. Додаємо місць у пікові дні та призначаємо курсування додаткових поїздів між Києвом та Львовом, а також – Львовом та Коломиєю і Раховом”, – йдеться у повідомленні.

Як рухатимуться поїзди

Додатковий поїзд №191/192 Київ – Львів курсуватиме 22, 28 та 30 червня. Він відправлятиметься з Києва о8:18, прибуватиме до Львова о 14:59. Отже, та дасть можливість зручно дістатись далі гір, адже має узгоджену пересадку всього у 23 хвилини на додатково призначений поїзд №816/815 Львів-Рахів.

Зі Львова поїзд №192/191 Львів — Київ відправлятиметься 22, 28 та 30 червня о 14:35 та прибуватиме до Києва того ж дня о 21:40.

Поїзд №816/815 Львів-Рахів відправлятиметься зі Львова у пʼятницю, суботу та неділю о 15:22 та прибуватиме до Рахова о 21:19. Назад він їхатиме зРахова з 22 червня щосуботи та щонеділі о 3:48 та прибуватиме до Львова о 10:07.

З 21 червня щоп’ятниці почне курсувати поїзд №815 Коломия – Львів, який відправлятиметься о 6:30 ранку і прибуватиме до Львова о 10:07. Поїзд №816/815 слідуватиме в обох напрямках через такі станції, як Ясіня, Лазещина, Ворохта, Татарів-Буковель, Яремче, Надвірна, Івано-Франківськ та інші популярні туристичні міста.

Квитки ви можете придбати вже зараз через додаток Укрзалізниці, атакож на офіційному сайті, за допомогою чат-бота, а також у касах на вокзалах.

Яких помилок варто уникати під час подорожей залізницею

Ми вже розповідали, що українці під час подорожей нерідко припускаються помилок. Як результат, страждають всі навколо вас та навіть ви через це. Мова про наступне:

брак їжі (слід пам’ятати, що у вагонах-ресторанах може не бути достатньої кількості їжі, тому про це потрібно подбати наперед);подорож без Power Bank (у довгі подорожі завжди рекомендується брати з собою Power Bank);їжа з сильним запахом (брати з собою їжу з сильним запахом не заборонено, однак, у вагоні ви будете їхати не самі, тому комусь може бути це неприємно);велика кількість (звичайно, що у подорож потрібно брати достатньо багажу, однак вартопам’ятати, що всі речі ви повинні нести самі, тому подбайте про їхню кількість заздалегідь);неповага до команди (варто ставитися з повагою до провідників та інших працівників залізниці);вторгнення в особистий простір інших пасажирів (не варто порушувати особисті кордони людей, які їдуть з вами).

Однак, якщо ви спробуєте заздалегідь захистити себе від цих проблем, то зможете комфортно доїхати до місця призначення.

Раніше ми розповідали, що вУкраїні змінять правила перевезення домашніх тварин у поїздах. Також ми пояснювали секрети, завдяки яким можна вигідно купити квиток на поїзд.