Взяв вісім, віддав – три? Екс-голову Львівської облради можуть випустити з СІЗО під заставу

logo
161753_vzjav_visim_viddav_tri_eks_golovu_lvivsko.jpeg


Суд застосував до екс-голови Львівської обласної ради Ореста Фурдичка запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Окрім Фурдичка, під варту взяли його ймовірного спільника. Їх обох було заарештовано на 60 діб. При цьому суд встановив розмір застави. Так, Орест Фурдичко може вийти на волю, сплативши 3 млн гривень, його спільник – 1 млн гривень.

Нагадаємо, Орест Фурдичко затриманий 30 грудня у Києві після отримання хабара в розмірі 300 тис доларів США (8 млн.  370 тис грн). Ці кошти він мав передати Національній академії аграрних наук, щоб в подальшому забезпечити виконання договору про спільну діяльність між науково-дослідною установою та суб’єктом господарювання.

Вже 31 грудня Фурдичку оголосили про підозру за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.28, ч.3 ст.369-2 Кримінального кодексу України.

Зазначимо, що Орест Фурдичко очолював Львівську обласну раду у період 1997-98 років. У 1998 році був обраний народним депутатом України. Згодом працював на різних посадах у Держкомітеті лісового господарства України. У 2017 році був нагороджений орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня.


А поділитися?