Ще 11 львівських шкіл призупинили навчання через третину відсутніх учнів

logo
169833_we_11_lvivskih_shkil_prizupinili_navchann.jpeg


Ще одинадцять львівських шкіл призупинили навчання до кінця тижня. Таку інформацію у понеділок, 12 лютого, повідомила начальниця управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик.

Школи, де на уроки не з’явилися понад 30% учнів, не працюватимуть від вівторка до п’ятниці. Це середні та загальноосвітні заклади №3, 4, 6, 13, 17, 63, 67, 70, 71, 78 та НВК «Дивосвіт».

«Відповідно до щоденного моніторингу, яке проводить управління освіти, сьогодні у місті є більше 30 шкіл, де кількість відсутніх – понад третина. Зі слів батьків, їхні діти не ходять на заняття через хворобу. Однак говорити зараз про карантин немає потреби, адже епідпоріг не перевищений у жодній зі шкіл. Якщо ми отримуємо офіційну інформацію про погіршення епідеміологічної ситуації, то організовуємо засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Саме під час нього ухвалюється рішення щодо закриття навчальних закладів на карантин», – пояснила посадовиця.

Зокрема, вже 13 лютого на навчання виходять учні школи №87. Це одна з восьми шкіл, які вирішили призупинити навчання ще минулого тижня.

Нагадаємо, заклади, куди не прийшли більше ніж 30% учнів, самостійно вводять обмежувальні заходи на декілька днів. Це роблять для того, щоби розірвати так званий ланцюжок поширення хвороби. Про таке рішення керівництво школи має повідомити управління освіти.


А поділитися?