Ще один корпус львівського «Мікроприладу» перебудують в офіси

logo


Корпус №26 колишнього заводу «Мікроприлад» на вул. Ніщинського, 25 перебудують в офіси. Це вже другий корпус, реконструкцію якого погодила Львівська міська рада. Про це повідомляє Львівський портал.

У п’ятницю, 12 лютого, виконавчий комітет Львівської міськради затвердив ПрАТ «Мікроприлад» містобудівні умови та обмеження на реконструкцію із розширенням корпусу №26 під офісні приміщення і парковку у технопарку «Личаків» на вул. Ніщинського, 35.

Перебудовувати під офіси і паркінг будуть старий чотириповерховий корпус колишнього заводу.

Реклама партнерів

Попередньо відомо, що змінювати поверховість не будуть, але мерія дозволила зробити прибудову. Загальна площа будівлі після завершення всіх робіт становитиме майже 4300 м кв.

Своїм рішенням виконком встановив, що висота майбутніх офісів та паркінгу не повинна перевищувати 20,5 м.

Реконструкцію вестимуть на межі з історичним ареалом Львова на земельній ділянці площею 6,39 га – це вся територія колишнього заводу «Мікроприлад», яка належить до зони технопарків Личаківського району.

Нагадаємо, наприкінці 2020 року виконком уже погодив розбудову колишнього заводу «Мікроприлад». Тут корпус №5 перебудують в офіси і торгово-розважальний центр. Після реконструкції будівля матиме 9 поверхів.

Додамо, що завод «Мікроприлад» збудували у Львові у 1946 році, він спеціалізувався на виробництві електровимірювальних приладів.

У 1996 році підприємство приватизували, тож згодом обсяги виробництва суттєво зменшились. У 2005 році завод реструктуризували, а через рік виробництво зупинилось. Частину приміщень продали, іншу почали здавати в оренду.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Візуалізація забудовника