Wizz Air відкрив зі Львова авіарейс до Франкфурта

logo


Від п’ятниці, 14 грудня, лоукостер Wizz Air відкрив новий авіарейс сполученням Львів – Франкфурт-Хан. Перельоти до німецького міста здійснюватимуться двічі на тиждень – щопонеділка та щоп’ятниці. За інформацією прес-служби Львівської міськради, на першому рейсі зі Львова в літаку було 77 пасажирів.

«Сьогодні стартував перший рейс на Франкфурт-Хан авіакомпанії Wizz Air. Ми раді, що авіакомпанія літає зі Львова і все збільшує і збільшує від нас об’єми. Вони вже оголошених мають 10 напрямків. За попередніми підрахунками, в цьому році компанія зробить майже 220 тис перевезень — це дуже гарна цифра. В минулому році було лише 45 тис, тобто приріст дуже потужний», — заявила під час відкриття рейсу директорка львівського аеропорту Тетяна Романовська.

Cам аеропорт Франкфурт-Хан розташований приблизно за 120 км від Франкфурта, а найближчими великими містами біля нього є Кобленц (70 км) та Майнц (90).

Про відкриття цього рейсу Wizz Air повідомляв ще в серпні 2018 року, коли анонсував також рейс до Копенгагена. Перельоти до Копенгагена стануть доступними від березня 2019 року, але на сайті авіакомпанії вже доступне бронювання квитків по цьому напрямку.