Що має бути замість колонії на Хуторівці: Вимоги Львівської міської ради

logo


МІСТО

Раніше Мін’юст виставило колонію на продаж


Фото ілюстративне: 032

Напередодні, 17 вересня, у Львові обговорювали, що буде з територією колишньої колонії на Хуторівці. Як розповів заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, ділянка має більше 10 гектарів і вона належить Мін’юсту.

Аби тут не з’явилось засилля багатоповерхової забудови – ми як міська рада чітко визначили вимоги до того, що тут обов’язково має бути побудовано: школа, садочок, спортивний комплекс, центр для старших людей, медіатека, зелена зона, зона для робочих місць (офіси та сфера послуг). Для такого, щоб зафіксувати вимоги міста до Мінюсту – готуємо окреме рішення Виконкому. А вже прийняте рішення буде обов’язковою умовою для аукціону, – пише на своїй фейсбук-сторінці Андрій Москаленко.

Він також додав, що сьогодні також ініціювали збір підписів від мешканців цього мікрорайону, їх додадуть до рішення Виконкому.

Нагадаємо, львівська виправна колонія №48 розташована на вулиці Хуторівка, 2. Останнього засудженого вивезли звідти у 2018 році. 5 вересня Міністр юстиції України Денис Малюська повідомив, що  ця колонія стане«третім лотом» у великому розпродажі в’язниць. Більше про це ми писали ТУТ.