Що відбувається під Галицьким районним судом Львова, де обирають запобіжний захід Остапу Стахіву (Пряма трансляція)

logo


Усі фото: Galnet

Новина оновлюється

Зараз у Галицькому районному суді Львова, що на вулиці Чоловського, обирають запобіжний захід активісту Остапу Стахіву. Під стіни суду прийшли як прихильники активіста, так і ті, хто вважає, що його потрібно покарати. Правоохоронці відгородили пікетувальників живим кордоном.

Наша кореспондентка Христина Донченко веде пряму трансляцію з-під суду. Переглянути її можна нижче.

Нагадаємо, 16 листопада у помешканні Остапа Стахіва провели обшуки. Йому також повідомили про підозру за статтею 109 Кримінального Кодексу України.

СБУ блокувала деструктивну діяльність антукраїнської мережі, яка під «антивакцинаторськими» гаслами намагалася дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в державі. Так, зловмисники закликали до насильницької зміни конституційного ладу. За попередньою інформацією, їхні дії координували російські куратори.

В результаті синхронних спецоперацій СБУ одразу в декількох регіонах України, діяльність антиукраїнського угруповання припинено.

Лідеру так званих «антивакцинаторів» та ще одному фігуранту провадження, громадянину РФ, повідомлено про підозру за ст. 109 Кримінального Кодексу України.

У розпорядженні СБУ є беззаперечні докази причетності фігурантів до протиправної діяльності, в тому числі переписки, в ході яких зловмисники підшукували зброю та співучасників, які мали захоплювати владу у відповідних регіонах. Потім вони збиралися створити на території України власні територіальні громади із «власною міліцією» та «економікою».

Під час санкціонованих обшуків вилучено докази, які вказують на можливе фінансування їх діяльності представниками РФ.