Що заплановано на День міста Львова 2018

logo
183056_wo_zaplanovano_na_den_mista_lvova_2018.jpeg


У суботу, 5 травня, традиційно відбудеться День міста Львова 2018. Сайт 032.ua підготував для своїх читачів інформацію про те, які цікавинки пройдуть у рамках святкування.

Щороку у місті відбувається пишне відзначення Дня міста Львова. Масштабна програма святкування включає в себе офіційні вітання від публічних осіб з Днем міста, народні гуляння, концерти, паради й багато інших розваг.

Читайте також: Замки Львівщини, які вартує відвідати

Цього року на місто Львів, за традицією, очікує великий святковий парад, який зазвичай налічує більше тисячі учасників. Серед них – багато міських дитячих колективів, лицарів, які роблять історичні реконструкції, циркових артистів на ходулях, театралів з міських і аматорських театрів, оркестрів, відомих музикантів та шанованих людей міста, карет із конями, учасників різноманітних організацій та спільнот тощо.

Усі охочі можуть безкоштовно взяти участь у святі. Відзначення Дня міста Львова триватиме з 5 до 7 травня.

Читайте також: 7 головних мистецьких виставок квітня у Львові

Уже відомо, що разом зі Львовом, День народження міста, святкуватиме Херсонський обласний академічний музично-драматичний театрі імені Миколи Куліша, який привезе львів’янам у подарунок три вистави, які покажуть 5 травня з 14:00, просто неба у Музеї народної архітектури та побуту “Шевченківський гай”. У програмі: “Лісова пісня” на галявині біля озера, а також моновистави “Кицька на спогад про темінь” та “Не плачте за мною ніколи”.


А поділитися?Вам має сподобатись...