XI Міжнародний Фестиваль Бруно Шульца стартував у Дрогобичі

logo


XI Міжнародний Фестиваль Бруно Шульца стартував у Дрогобичі

У Дрогобичі розпочався XI Міжнародний Фестиваль Бруно Шульца. Триватиме він до 13 липня.

Про це повідомила Дрогобицька РДА.

До Дрогобича  з’їхалися письменники й літературознавці, перекладачі, музиканти, митці театру й образотворчого мистецтва не тільки з України, Польщі, а й також зкількох країн Європи й світу.

ШульцФест покликаний не тільки популяризувати творчість письменника, а й також створювати вільний простір для зустрічі й діалогу людям з усього світу, яким близькі твори Бруно Шульца.

У Львівському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Юрія Дрогобича відбулася урочиста церемонія відкриття XI Міжнародного Фестивалю Бруно Шульца.

Впродовж усього тижня в Дрогобичі відбуватимуться цікаві культурні події від митцівта гостей з Польщі, Іспанії, Франції. Важливою частиною стануть мистецькі зустрічі з українськими письменниками, музикантами, митцями та акторами. Серед його учасників, зокрема, Ришард Криніцький, Юрій Андрухович, Юрко Прохасько, Юрій Винничук, Остап Сливинський, Томаш Ружицький, Григорій Семенчук, Адам Міхнік, Олена Рибка, Олександр Ірванець, Данило Ільницький та багато інших.

Окрім цього, також фестиваль Бруно Шульца запрошує на концерти українських та польських гуртів, зокрема, цеколективи Joryj Kłoc й Оркестр святого Миколая, акустична вистава Юрія Андруховича з гуртом Карбідо, і цікаві театральні проєкти з Мадриду, Познані, Варшави, Дрогобича. 

Вхід на всі події безплатний.