Я хочу, щоб моя держава розвивалась, – Максим Козицький

logo


Я хочу, щоб моя держава розвивалась, – Максим Козицький

На Львівщині говорили про злободенні питання для громад

У 2020 році у Львівська обласна державна адміністрація я прийшов з бізнесу. Дуже швидко зрозумів, що багато в чому система державних органів працює, на жаль, не для людей. Ми почали писати десятки листів-звернень в різні органи законодавчої та виконавчої влади. Після цього до мене подзвонив один високопосадовець зі словами: «Максиме, почитайКонституцію і глянь, які в тебе повноваження. Ти нас всіх вже замучив».

Про це повідомив голова ЛОВА Максим Козицький, пише Четверта студія.

«А я хочу, щоб моя держава розвивалася. Я хочу, щоб у ній було добре жити моїм і всім українським дітям. У тих листах я не написав нічого такого, що суперечить цьому.

Повноваження важливі. Але також важливо мати ціль – у межах закону.

Поділився цією історією під часзустрічі із лідерами 63 громад Львівщини. Подія відбулася з ініціативи Львівської ОВА та Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад.

Зважаючи на державне свято, атмосфера була урочиста, а питання – злободенні.

Йшлося про те, що болить громадам в умовах повномасштабної війни, зокрема про реформу спрощеної системи оподаткування, адміністрування місцевих податків та зборів, удосконалення законодавства про співробітництво територіальних громад, функціонал старост у часівійни, укриття і харчування у школах.

Щиро дякую нашим нардепам – Віталію Безгіну, Олександрові Аліксійчуку та Вячеславові Рубльову, які особисто взяли участь у дискусіях щодо цих питань, почули наші громади і готові допомагати ретранслювати їхню позицію вищим органам влади для пошуку розумних консенсусів.

У День Конституції, вважаю, слушно нагадати: в Україні має панувати верховенство права, інакше все, що ми робимо, втратить свій сенс.

А найкращим виявом поваги до Конституціїбуде, коли кожен з нас докладеться, аби наступним поколінням українців хотілося жити та працювати у рідній державі», – написав Козицький.

Не тримаймось за посади. Тримаймось за те, щоб залишатися людьми.

Коментарі

Позначки: Максим Козицький