Яка вартість овочів “борщового набору” на “Шуварі” у Львові

logo


Яка вартість овочів “борщового набору” на “Шуварі” у Львові

На львівському гуртовому ринку “Шувар” 9 листопада поділились актуальними цінами на овочі “борщового набору”.

Яка вартість овочів “борщового набору” на “Шуварі” у Львові

Про це
повідомили на Facebook-сторінці “Оптовий Ринок “Шувар”.

“Друзі, підготували для вас огляд цін на овочі “борщового набору”, щоб ви могли приготувати найсмачніший борщ для себе та своїх близьких.

Капуста, часник, буряк, морква, цибуля – шукайте ціни у новому відеоогляді”, – йдеться у дописі.

Головні статті

17:31

З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на
полігони. Вирішення “сміттєвої” проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.

Новини08.11.2023

15:07

Сьогодні, 28 жовтня, активісти прийшли з пікетом під стіни Львівської міської ради. Керівництво міста Львова до мітингувальників не вийшло.

Новини28.10.2023

21:00

Йдеться про Андрія Завадського, скандальновідомого львівського
забудовника, який у даний час є головним фігурантом об’єднаного кримінального провадження №12021141390000236 за фактами підроблення документів та шахрайства, вчиненого у великих розмірах.

Новини08.10.2023

18:54

Вікторія Новак-Хинку та Ігор Хинку заснували підприємство EduJoc, яке виробляє навчальні іграшки для дітей, 11 років тому. Тоді у Молдові мало хто навіть чув про концепт соціального бізнесу, який не обмежується лише прибутком, а спрямований на розв’язання соціальних проблем. Журналістка “Бомка” поспілкувалась із
сім’єю, яка з початку повномасштабного вторгнення переформатувала своє виробництво на потреби українських дітей.

Новини28.08.2023