Юна спортсменка з Сокаля стала чемпіоном України з карате

Савалюк Дар'я Савалюк Дар’я 18-19 травня у Києві, відбувся Всеукраїнський чемпіонат України з карате. Кубок України з Шотокан карате-до S.K.I.F. 2024.

На змаганнях приймали участь понад 330 каратистів
з 12 областей нашої країни.

Цими вихідними наша спортсменка, сокальчанка Савалюк Дар’я стала чемпіоном України з карате у своїх категоріях, зайнявши призові місця :

?1 місце у категорії Жінки 14-15р. ?1 місце у категорії Командне куміте Жінки 14-15р. ?2 місце у категорії куміте Жінки 14-15р. Абсолют

Конкуренція була сильна, поєдинки також були не з легких, але Дар’я справилась, зробивши свій вклад в команду Львівської області ! Крім поєдинків, Дар’я ще й була суддею
на цих змаганнях.

Савалюк Дар'яСавалюк Дар’яВперше в історії федерації за підсумком змагань, Львівська область здобула перемогу в загальному заліку та виборола золото на чемпіонаті України!!!

Побажаємо Дар’ї успіху і нових перемог в майбутньому. Пишаємося тобою !!!????

Голос Сокальщини на GoogleNews Читати далі

Friday May 24th, 2024

У Новояворівську провели майстерклас зі скандинавської ходьби

Львів’янка Марія Орлевич – чемпіонка Європи з боротьби

Wednesday May 22nd, 2024

Спортсменки Львівщини у трійці найсильніших з боротьби серед юнаків та дівчат на Чемпіонаті Європи

Sunday May 19th, 2024

У Дрогобичі визначили переможців фінальних змагань з бадмінтону

Saturday May 18th, 2024

У Львові відбувається чемпіонат України зі стріт
воркауту

Tuesday May 14th, 2024

У Львові військові та члени сімей загиблих можуть безкоштовно займатися плаванням

Фехтувальники Львівської області – чемпіони та призери чемпіонату України серед молоді

Прикордонник з Львівщини Сергій Дубов виборов два “золота” на змаганнях “Сильні України”

Tuesday May 14th,
2024

На Львівщині перевірили дотримання правил безпеки на водосховищі, де триває міжнародне змагання з веслування для ветеранів