Юні тенісисти з Андріївки візьмуть участь у чемпіонаті України. ФОТО

Юні тенісисти з Андріївки візьмуть участь у чемпіонаті України

03 Квітня 2024, 12:51

Більшість переможців обласного чемпіонату є вихованцями місцевої академії тенісу 138

Більшість переможців обласного чемпіонату є вихованцями
місцевої академії тенісу.

У вівторок, 2 квітня, у Академії Віктора Дідуха, що в селі Андріївка Красненської громади, відбувся Чемпіонат Львівської області з настільного тенісу для кадетів 2009 року народження і молодші.

В особистому розряді перемогла наймолодша учасниця – Діана Дідух (Андріївка). Анастасія Кучеренко (Львів) фінішувала другою, замкнула трійку лідерів Вікторія Сахарман (Судова Вишня).

В особистому
розряді серед кадетів лідером став Вадим Солтис (Андріївка), за ним розташувались Микита Ревенко (Андріївка) і та Єгор Шульга (Андріївка).

У змаганнях пар тріумфували: серед дівчат Діана Дідух  і Марта Фомберг, серед хлопців –  Єгор Шульга та Микита Ревенко, у змішаних парах –  Яна Гнатів і Юрій Старчак.

Ці талановиті молоді спортсмени, а більшість з них є вихованцями Академії
настільного тенісу Віктора Дідуха, будуть представляти Львівщину на Чемпіонаті України з настільного тенісу, який стартує вже цього тижня. Вітаємо їх із заслуженою перемогою та бажаємо успіхів на національному рівні!