З 18 жовтня у Львові частково посилюють карантин

logo


image

У Львові вирішили посилити карантин з 18 жовтня. Таке рішення прийняла міська комісія з надзвичайних ситуацій. Про це повідомив у Facebook мер Львова Андрій Садовий.

“З 18 жовтня школярі 5-11 класів, а також позашкілля та дозвілля переходять на тижневе дистанційне навчання. Після цього тиждень канікул. Таким чином маємо обірвати ланцюжок захворювання”, — написав Садовий.

Від 18 жовтня призупиняють планові госпіталізації та операції у лікарнях. Це роблять, аби резервувати місця для хворих на COVID-19.

Також міська комісія ТЕБ і НС рекомендувала обмежити розважальні масові заходи. Щодо роботи ринків, закладів харчування, магазинів та іншого бізнесу напрацьовують рекомендації.

За словами Андрія Садового, наступне засідання комісії проведуть наступного тижня.

Що відомоНа ранок 8 жовтня на Львівщині зареєстрували 1237 нових випадків інфікування коронавірусом. За добу 29 жителів Львівської області одужали, 14 людей померли.21 вересня Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила “жовтий” епідеміологічний рівень по всій території України з 00:00 годин 23 вересня. Таке рішення було ухвалене через погіршення епідеміологічної ситуації в Україні: за останній тиждень кількість підтверджених нових випадків захворювання на COVID-19 зросла на 68%, а госпіталізацій — на 51%.З моменту, коли Львівщина опинилася у “жовтій” зоні, на території встановили додаткові карантинні обмеження. Вони стосуються проведення масових заходів, заповненості громадського транспорту, кінотеатрів, інших закладів культури, спортзалів та фітнес-центрів.Міська комісія ТЕБ і НС прийняла рішення не закривати школи, а працювати “дотримуючись усіх норм безпеки”.На Львівщині розширили мережу лікарень, які приймають хворих на коронавірус. Протягом тижня ковідні відділення запрацюють ще у 3 містах.

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону