З’явились подробиці щодо новонародженої дівчинки, яку підкинули на сходи львівського коледжу (Відео)

logo


На Львівщині до коледжу підкинули новонароджену дівчинку.

Голе немовля поклали в хустці на сходи навчального закладу, коли на вулиці було 0°C. На щастя, дитину вчасно помітили та забрали до лікарні.

Нагадаємо, 16 листопада, близько 10:30 год, у поліцію надійшла інформація про те, що в місті Новий Розділ на сходах коледжу, що на вулиці Степана Бандери, виявлено новонароджену дитину, — повідомили у Нацполіції Львівщини.

Охоронець політехнічного коледжу у Новому Роздолі здійснював обхід території коледжу на вул. Степана Бандери, 8 у центрі міста. Чоловік помітив невеликий згорток на сходах при вході до їдальні. Спершу подумав, що це сміття, але коли підійшов ближче, то помітив, що у великий шарф загорнене немовля. Дівчинка була живою. Чоловік одразу викликав швидку та поліцію.

На місці події працювала слідчо-оперативна група та інші співробітники територіального підрозділу. Дівчинку госпіталізовано у лікарню, загрози її життю та здоров’ю нема.

Як повідомила заступниця головного лікаря Новороздільської міської лікарні Ольга Шелудько, дівчинку привезли до лікарні близько 11:00 працівники поліції. Її обстежили: маленька здорова, лише трохи переохолоджена.

Чи знайшли її матір, більше у “Вікна. Новини.”