З Львівської академії сухопутних військ відрахували курсанта, який обікрав помираючого бійця АТО Олега Фоміна

logo
228781_z_lvivskoji_akademiji_suhoputnih_vijsk_vi.jpeg


Курсанта Національної академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного С. А. (повне ім’я не розголошуємо з міркувань етики – 032.ua), який обікрав помираючого бійця АТО Олега Фоміна, відрахували з навчального закладу.

Про це кореспонденту 032.ua розповіли в Національній академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного.

Нагадаємо, що курсанта підозрювали у тому, що він перевів 3500 гривень з картки військовослужбовця Олега Фоміна коли останній перебував в реанімації і не контролював свій мобільний телефон та був без свідомості.

За словами волонтерки Наталії Арестової, кошти на свій рахунок курсант переводив кілька разів, що підтверджує інформація в архівах переказів.

Виявила жахливу подію дружина бійця АТО, після того, як курсант повернув їй мобільний телефон, попередньо знявши останніх 70 гривень з рахунку.

В академії сухопутних військ обіцяли провести службове розслідування за цим фактом та притягнути курсанта до відповідальності, якщо будуть доведені факти порушення законодавства. 

Зазначимо, що учасник бойових дій на Сході України, кулеметник 92-ої бригади Олег Фомін, якого обікрав курсант академії, помер в ніч на 26 жовтня після тривалого лікування у Львівському військовому шпиталі.


А поділитися?