З нового року споживачі “Львівтеплоенерго” платитимуть по новим тарифам

logo
161535_z_novogo_roku_spozhivachi_lvivteploenergo.jpeg


Новини, 01.01.2018

01.01.2018, 12:23

отопление, тарифыНКРЕКП затвердила нові тарифи на теплопостачання для споживачів ЛМКП “Львівтеплоенерго”. Про це повідомляє ЛМКП “Львівтеплоенерго”, інформує “Форпост”. 

28 грудня Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, затвердила нові тарифи на теплопостачання для споживачів ЛМКП “Львівтеплоенерго”: тарифи на теплопостачання для населення та інших споживачів зменшено, натомість тарифи на теплопостачання для бюджетних споживачів зросли.

“Основна причина зростання тарифу на теплопостачання для бюджетних споживачів – це зростання з квітня ціни газу на теплопостачання для бюджетних установ. Відповідно виникла різниця між фактичними та закладеними в діючих тарифах цінах на енергоносії. Через цю різницю підприємство несло збитки, які в опалювальний період складали близько 17 млн грн. щомісячно. Вчора Нацкомісія РЕКП відкоригувала тарифи для споживачів ЛМКП “Львівтеплоенерго”. Нові тарифи вступають в дію на наступний день після їх публікації в газеті “Урядовий кур’єр”, – пояснили у ЛМКП “Львівтеплоенерго”.

НКРЭКУ утвердила новые тарифы на теплоснабжение для потребителей ЛГКП “Львовтеплоэнерго”. Об этом сообщает ЛГКП “Львовтеплоэнерго”, информирует “Форпост”. 

28 декабря Национальная комиссия, осуществляющая регулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг, утвердила новые тарифы на теплоснабжение для потребителей ЛГКП “Львовтеплоэнерго”: тарифы для населения и других потребителей уменьшены, зато тарифы на теплоснабжение для бюджетных потребителей выросли.

“Основная причина роста тарифа на теплоснабжение для бюджетных потребителей – это рост с апреля цены газа на теплоснабжение для бюджетных учреждений. Соответственно возникла разница между фактическими и заложенными в действующих тарифах ценами на энергоносители. Из-за этой разницы предприятие несло убытки, которые в отопительный период составляли около 17 млн ​​грн. ежемесячно. Вчера Нацкомиссия РЭКУ откорректировала тарифы для потребителей ЛГКП “Львовтеплоэнерго”. Новые тарифы вступают в действие на следующий день после их публикации в газете “Урядовый курьер”, – объясни ли в ЛГКП “Львовтеплоэнерго”.

Соцсети

Погода


А поділитися?