З ознайомчим візитом приїхала делегація Львівської міської ради до Дніпра: які «фішки» показали гостям

logo


З ознайомчим візитом приїхала делегація Львівської міської ради до Дніпра: які «фішки» показали гостям

До Дніпра з ознайомчим візитом на два дні приїхала делегація Львівської міської ради. Гостям показали «фішки» нашого міста, провели екскурсію та обмінялись досвідом, – пише «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Представникиміськради обговорювали різні напрями роботи, включаючи ЖКГ, охорону здоров’я, транспорт тощо. Зі свого боку, у Дніпрі продемонстрували роботу виконавчих органів і комунальних підприємств, а також досягнення міста.

Лілія Дубініна, заступниця начальника управління і начальниця відділу контролю виконання рішень міської ради управління контролю виконання рішень міської ради департаменту забезпечення діяльності Дніпровської міськради, зазначила, що візит був у відповідь на їхній попереднійвізит до Львова. Вона підкреслила важливість таких візитів для обміну досвідом.

З ознайомчим візитом приїхала делегація Львівської міської ради до Дніпра: які «фішки» показали гостям

Львівська делегація ознайомилася з однією зкотелень КП «Коменергосервіс», яка була капітально відремонтована у 2021 році.

Оновлена котельня оснащена однією з найсучасніших систем автоматики в країні, що дозволяє дистанційно керувати процесом теплопостачання. Окрім оновлення самої котельні, було відремонтовано ділянку магістральної тепломережі, електричних мереж та побудовано новий газопровід.

Важливоюособливістю котельні є наявність генераторів для альтернативного енергоживлення. Ця резервна газова котельня вже зарекомендувала себе під час цієї зими, коли завдяки їй оперативно було відновлено теплопостачання 95 житловим будинкам, 7 садочкам, 7 школам та 2 медичним закладам у мікрорайоні Сонячний. Варто зазначити, що тариф для споживачів теплопостачання при цьому залишився незмінним.

Котельня працювала протягом тижня, доки не вдалося налагодити роботу основного виробника тепловоїенергії. Наразі вона знову переведена в режим резервної, але може бути запущена протягом 12 годин у разі потреби. Оновлена котельня КП «Коменергосервіс» є зразком сучасного підходу до теплопостачання, що поєднує в собі економність, надійність та екологічність.

З ознайомчим візитом приїхаладелегація Львівської міської ради до Дніпра: які «фішки» показали гостям

«Я у захваті від побаченого. Особливо від працівників. Вони показали й простими словами розповіли про роботу цієї котельні. Тут сучасне управління. До того ж, окрім котельні, побували й уКП «Зооконтроль». Дуже цікавий був обмін досвідом від дніпровських колег стосовно стерилізації тварин. У вас є спеціальна машина й на виклик виїжджає ціла команда. У нас такого немає. Ми вже взяли це собі на замітку», — поділився Орест Демчишин, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

Показали делегації з міста Лева і унікальну для України зарядну станцію для тролейбусів з автономним ходом.

«Станція розміщена на кінцевій зупинці шостого маршруту тролейбуса. Він здатен проїхати до 20 км без живлення від контактної мережі. Усе завдяки суперконденсаторним батареям. Ми показали нашим колегам, як, зокрема, обслуговується станція», — розповів заступник міського голови Дніпра Ігор Маковцев.

З ознайомчим візитом приїхала делегація Львівської міської ради до Дніпра: які «фішки» показали гостям

Олег Забарило, директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міськради, зазначив, що між Львовом і Дніпром немає конкуренції, лише обмін досвідом. Він розповів, що Львів поділився інформацієющодо низькопідлогового транспорту, подібного до трамваїв, які є у місті. Під час візиту представники Львова відвідали диспетчерський центр у Дніпрі, де мали нагоду поспілкуватися з працівниками, які виявляли велику зацікавленість і натхнення до своєї роботи. Забарило також зауважив, що приємно бачити, як у Дніпрі до роботи залучені молоді люди.

На завершення дводенного візиту для гостей провели пішу оглядову екскурсію із головним архітектором міста та головним художником Дніпра. Почали відвулиці Короленка, побували на вул. Яворницького, у сквері Прибережному, у яхт-клуб «Січ». Львівські делегати були приємно вражені.

З ознайомчим візитом приїхала делегація Львівської міської ради до Дніпра: які «фішки» показали гостямЗ ознайомчим візитом приїхала делегаціяЛьвівської міської ради до Дніпра: які «фішки» показали гостям

«Особисто я у Дніпрі вперше. Дуже насичені були два дні. Дніпру є що показати, розповісти. Я побачив, як страждає місто від війни, але живе, дає неабиякий приклад», — розповів Володимир Лесик, депутат Львівськоїміської ради, секретар комісії транспорту, міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міськради.

Наталя Шелестак, голова бюджетної комісії Львівської міськради, відзначила вражаючу кількість охайних громадських просторів, таких як парки, сквери та набережні, і підкреслила, що місто продовжує жити попривійну.

Фото: прес-служба міськради.

Нагадаємо, раніше ми писали: Соціальна підтримка сімей з дітьми у Дніпрі: як оформити допомогу.

Категорія: Влада, Новини Дніпра,Суспільні та соціальні новини Дніпра

Позначки: Дніпро

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: