З понеділка у львівських школах розпочинаються осінні канікули. Графік
№ з/п
Назва закладу освіти
Осінні канікули
Сихівський та Личаківський райони
СЗШ № 1
28.10.2019 — 01.11.2019
СЗШ № 13
28.10.2019 — 01.11.2019
СЗШ № 32
28.10.2019 — 01.11.2019
Ліцей «Інтелект»
28.10.2019 — 01.11.2019
СЗШ № 72
28.10.2019 — 01.11.2019
СЗШ № 73
28.10.2019 — 01.11.2019
СЗШ № 84
28.10.2019 — 01.11.2019
СЗШ № 86
28.10.2019 — 01.11.2019
СЗШ № 90
28.10.2019 — 01.11.2019
Ліцей № 93
28.10.2019 — 01.11.2019
СЗШ № 95
28.10.2019 — 01.11.2019
СЗШ № 96
28.10.2019 — 03.11.2019
СЗШ № 98
28.10.2019 — 01.11.2019
Ліцей «Сихівський»
28.10.2019 — 01.11.2019
Ліцей «Оріяна»
28.10.2019 — 01.11.2019
НВК «Софія»
28.10.2019 — 01.11.2019
НВК «Школа-гімназія Шептицьких»
28.10.2019 — 01.11.2019
Гімназія «Тривіта»
28.10.2019 — 01.11.2019
ЗШ «Первоцвіт»
28.10.2019 — 01.11.2019
ЗШ «Дивосвіт»
28.10.2019 — 01.11.2019
Ліцей № 6
28.10.2019 — 01.11.2019
СЗШ № 7
28.10.2019 — 01.11.2019
Ліцей № 8
28.10.2019 — 01.11.2019
Ліцей № 21
28.10.2019 — 01.11.2019
СЗШ № 24
28.10.2019 — 01.11.2019
СЗШ № 29
28.10.2019 — 01.11.2019
Ліцей № 37
21.10.2019 — 25.11.2019
СЗШ № 42
28.10.2019 — 01.11.2019
СЗШ № 47
28.10.2019 — 01.11.2019
СЗШ № 49
28.10.2019 — 01.11.2019
СЗШ № 63
28.10.2019 — 01.11.2019
Ліцей № 70
28.10.2019 — 02.11.2019
СЗШ № 71
28.10.2019 — 01.11.2019
СЗШ № 82
28.10.2019 — 03.11.2019
Ліцей «Львівський»
28.10.2019 — 01.11.2019
СЗШ «Лідер»
28.10.2019 — 01.11.2019
Гімназія «Провесінь»
28.10.2019 — 01.11.2019
СЗШ «Берегиня»
28.10.2019 — 01.11.2019
Ліцей «Просвіта»
28.10.2019 — 01.11.2019
ПШ «Дзвіночок»
28.10.2019 — 01.11.2019
Залізничний та Шевченківський райони
1
Ліцей № 15 ЛМР
28.10.2019 — 01.11.2019
2
Ліцей № 18 ЛМР
28.10.2019 — 01.11.2019
3
СЗШ № 40
28.10.2019 — 03.11.2019
4
СЗШ № 60
28.10.2019 — 01.11.2019
5
СЗШ № 65
28.10.2019 — 01.11.2019
6
СЗШ № 67
28.10.2019 — 01.11.2019
7
СЗШ № 68
28.10.2019 — 01.11.2019
8
ЛЗШ І-ІІ ступенів № 74 ЛМР
28.10.2019 — 01.11.2019
9
Ліцей № 75 ім. Л. Українки ЛМР
28.10.2019 — 01.11.2019
10
СЗШ № 77
28.10.2019 — 01.11.2019
11
Ліцей «Гроно» ЛМР
28.10.2019 — 01.11.2019
12
ЛГ «Євшан»
28.10.2019 — 01.11.2019
13
ЛУГГ ім. О. Степанівни
28.10.2019 — 01.11.2019
14
ЛХЛ при ЛНАМ
28.10.2019 — 01.11.2019
15
ЛФМЛ при ЛНУ ім. І. Франка
28.10.2019 — 01.11.2019
16
ПШ «Арніка» ЛМР
28.10.2019 — 01.11.2019
17
ПШ «Один, два, три» ЛМР
28.10.2019 — 01.11.2019
18
ЛЗШ I ст. «Світанок»
28.10.2019 — 01.11.2019
19
СЗШ № 20
28.10.2019 — 01.11.2019
20
СЗШ № 22
28.10.2019 — 01.11.2019
21
СЗШ № 23
28.10.2019 — 01.11.2019
22
СЗШ № 30
28.10.2019 — 01.11.2019
23
СЗШ № 33
28.10.2019 — 01.11.2019
24
Ліцей № 38 ЛМР
28.10.2019 — 01.11.2019
25
СЗШ № 41
28.10.2019 — 01.11.2019
26
ЛЗШ І-ІІ ступенів № 43 ЛМР
28.10.2019 — 01.11.2019
27
ЛЗШ І-ІІІ ступенів № 44 ЛМР
30.10.2019 — 01.11.2019
28
ПШ № 53 ЛМР
28.10.2019 — 01.11.2019
29
ЛГ «Престиж» з поглибленим вивченням іноземних мов
28.10.2019 — 01.11.2019
30
СЗШ № 54
28.10.2019 — 01.11.2019
31
Ліцей № 57 ЛМР
28.10.2019 — 01.11.2019
32
СЗШ І-ІІІ ступенів № 78
28.10.2019 — 01.11.2019
33
Ліцей № 81 ім. П. Сагайдачного ЛМР
28.10.2019 — 01.11.2019
34
СЗШ І-ІІ ступенів № 91
28.10.2019 — 03.11.2019
35
СЗШ № 92
28.10.2019 — 01.11.2019
36
Ліцей № 94 ЛМР
28.10.2019 — 01.11.2019
37
СЗШ № 97
28.10.2019 — 01.11.2019
38
СЗШ № 99
28.10.2019 — 01.11.2019
39
СЗШ № 100
28.10.2019 — 01.11.2019
40
НВК «ШЕЛ»
31.10.2019 — 03.11.2019
41
Львівська правнича гімназія
28.10.2019 — 01.11.2019
42
«ШКТ — ЛТЛ»
28.10.2019 — 01.11.2019
Галицький та Франківський райони
Класична гімназія при ЛНУ ім.І.Франка
28.10.2019 — 01.11.2019
Ліцей ім.В.Симоненка
28.10.2019 — 01.11.2019
Ліцей імені Івана Пулюя
25.10.2019 — 01.11.2019
Ліцей № 51 ім.І.Франка ЛМР
28.10.2019 — 01.11.2019
ЛЛГ
28.10.2019 — 01.11.2019
СЗШ № 4
28.10.2019 — 01.11.2019
ЗЗСО № 87
28.10.2019 — 01.11.2019
ЗЗСО № 48
21.10.2019 — 01.11.2019
Ліцей № 45 ЛМР
28.10.2019 — 01.11.2019
ЛМВ ім. В. Стуса
28.10.2019 — 01.11.2019
ліцей «Надія» ЛМР
28.10.2019 — 01.11.2019
Ліцей № 66
28.10.2019 — 01.11.2019
ЛАГ
28.10.2019 — 01.11.2019
ЛДКСЗШ № 3
28.10.2019 — 01.11.2019
Ліцей № 2 ЛМР
28.10.2019 — 01.11.2019
СЗШ № 55 м. Львова
28.10.2019 — 01.11.2019
Ліцей № 52 ім. М. Лобачевського Львівської міської ради
28.10.2019 — 01.11.2019
Початкова школа «Школа радості»
28.10.2019 — 01.11.2019
СЗШ № 10 ім св Марії Магдалени
28.10.2019 — 01.11.2019
Ліцей № 46 ім.В.Чорновола ЛМР
28.10.2019 — 01.11.2019
СЗШ № 50
28.10.2019 — 01.11.2019
СЗШ № 9
28.10.2019 — 01.11.2019
Початкова школа «Малюк» Львівської міської ради
28.10.2019 — 01.11.2019
Ліцей № 28
28.10.2019 — 01.11.2019
СЗШ
І-ІІІ ступенів № 31
28.10.2019 — 01.11.2019
Ліцей «Європейський» Львівської міської ради
28.10.2019 — 03.11.2019
Ліцей № 17
28.10.2019 — 01.11.2019
Початкова школа «Джерельце»
28.10.2019 — 01.11.2019
СЗШ № 36
28.10.2019 — 01.11.2019
Ліцей «Галицький»
28.10.2019 — 01.11.2019
ЛСЗШ «Будокан»
21.10.2019 — 25.10.2019
СЗШ№ 62
28.10.2019 — 01.11.2019
СЗШ № 34
15.10.2019 — 21.10.2019
СЗШ № 27
28.10.2019 — 01.11.2019