З понеділка у Львові перекриють на ремонт кілька вулиць

logo


У понеділок у кількох локаціях у Львові тимчасово буде обмежений рух транспорту через поточні ремонтні роботи. Про зміни повідомляє департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР і наводить пропоновані схеми об’їзду.

З понеділка, 15 липня, на поточний ремонт закривають частину вулиці Січових Стрільців у центрі Львова. Обмеження руху на ділянці від вул. Костюшка до Гнатюка почне діяти з 8 ранку і заплановане до 22 липня.

До кінця липня обмежений рух на перехресті у Залізничному районі. Йдеться про вул. Пꞌясецького — вул. Полковника Болбочана, яке перекривають з ранку понеділка, 15 липня, і до 31 липня.

Також 15 липня на один день перекриють для руху транспорту залізничний переїзд Клепарів-Брюховичі. Ця ділянка буде обмежена для руху з 08:30 до 20:30. Роботи виконуватиме виробничий підрозділ «Підзамчівська дистанція колії».

Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради просить вибачення у мешканців за тимчасові незручності і враховувати обмеження в русі для планування поїздок.