З понеділка у Львові подорожчає проїзд в маршрутках

logo


17.12.2017, 08:09

стоимость, проезд, маршрутки, тарифЗ понеділка, 18 грудня проїзд в громадському транспорті Львова подорожчає до 5 грн. Таке рішення прийняв виконком Львівської міської ради.

Як зазначали в прес-службі Львівської міської ради, економічно обґрунтований тариф – це 6,80 грн., проте виконком дав згоду на підняття вартості до 5 грн. Ця цифра погоджена із Антимонопольним комітетом та громадськістю, зазначають в міськраді.

За словами заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергія Бабака, відповідно до чинного законодавства тариф необхідно переглядати, коли змінилася вартість складових тарифу більше, як на 10%. Від останнього перегляду тарифів ціна палива зросла на 50%, заробітна плата зросла на 133%, також зросли ціни на матеріали.

С понедельника, 18 декабря проезд в общественном транспорте Львова подорожает до 5 грн. Такое решение принял исполком Львовского городского совета.

Как отметили в пресс-службе Львовского городского совета, экономически обоснованный тариф – это 6,80 грн., однако исполком согласился на повышение стоимости до 5 грн. Эта цифра согласована с Антимонопольным комитетом и общественностью, отмечают в горсовете.

По словам заместителя городского головы по вопросам жилищно-коммунального хозяйства Сергея Бабака, согласно действующему законодательству тариф необходимо пересматривать, когда изменилась стоимость составляющих тарифа более чем на 10%. С последнего пересмотра тарифов цена топлива выросла на 50%, заработная плата выросла на 133%, также выросли цены на материалы.