З Росії депортували скандальну львівську журналістку, підозрювану у держзраді України та підтримці бойовиків

logo


Олена Бойко півроку незаконно перебувала у РФ, куди втекла від українського правосуддя.

З Росії вирішили депортувати скандальну українську журналістку Олену Бойко, яка порушила правил перебування на території РФ.

Відповідне рішення ухвалив Преображенський суд Москви.

“Визнати громадянку Віщур (Бойко – прим.ред.) О.Б. винною в скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3.1 ст. 18.8 КоАП РФ (“Порушення іноземним громадянином або особою без громадянства правил в’їзду в Російську Федерацію або режиму перебування (проживання) в Російській Федерації” і призначити їй адміністративне стягнення у вигляді адміністративного штрафу в розмірі 5000 (тисяч) рублів з примусовим видворенням за межі Російської Федерації”, – йдеться в ухвалі.

Зазначимо, Бойко відома регулярною участю у прокремлівських програмах на російському телебаченні, в яких вона критикує українську владу і з ненавистю говорить про саму Україну. На Батьківщині жінка є підозрюваною за статтями “Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України” і “Державна зрада”. Також Бойко закидають співпрацю з бойовиками на Донбасі.

П О С Т А Н О В Л Е Н И Е по делу об административном правонарушении 10 декабря 2018 года​​​​ …

Опубликовано Igor Gamarnik Среда, 12 декабря 2018 г.

Нагадаємо, у квітні 2017 року Бойко долучилася до бійки між головним редактором видання PolitRussia Русланом Осташкою та польським журналістом Томашем Мацейчуком під час програми “Місце зустрічі” на російському пропагандистському каналі НТВ. Поляк сказав фразу: “Ваші діди – червоні фашисти”. Після цього його опонент злетів з місця і вдарив Мацейчука. Бойко також полізла з кулаками та матюками до журналіста з Польщі.