За 2 місяці на Львівщині нанесли 26 кілометрів дорожньої розмітки

logo


Стрічка новин

За 2 місяці на Львівщині нанесли 26 кілометрів дорожньої розмітки

За 2 місяці на Львівщині встановили 130 дорожніх знаків та нанесли 26 кілометрів розмітки.

Про це повідомляє Львівська ОВА. 

Опрацювавши звернення жителів Львівщини, департамент дорожнього господарства Львівської ОВА обстежив автошляхи загального користування місцевого значення на відповідність вимогам Правил дорожнього руху. Також департамент обстежив залізничні переїзди у Львівському,Стрийському, Дрогобицькому та Самбірському районах.

У результаті обстежень визначили потребу та сформували завдання для встановлення найнеобхідніших попереджувальних та інформаційно-вказівних дорожніх знаків на найбільш критичних та потенційно аварійно-небезпечних ділянках доріг. Йдеться також про відрізки доріг перед залізничними переїздами чи поблизу закладів освіти, і влаштування горизонтальної дорожньої розмітки та пішохідних переходів.

«Впродовж травня – червня 2024 року, наавтомобільних дорогах загального користування місцевого значення області встановили 130 дорожніх знаків, нанесли 26 кілометрів горизонтальної дорожньої розмітки та облаштували 120 м2 пішохідних переходів», – повідомляє директор департаменту дорожнього господарства Львівської ОВА Орест Шуліковський.

Cardimage cap

Card image cap