За добу на Львівщині зафіксували 4 випадки захворювання на COVID-19

logo


image

За попередню добу в області провели 337 досліджень на коронавірус, з них – 4 позитивних. Про це повідомляють у пресслужбі Львівської облдержадміністрації.

За увесь час у Львівській області COVID-19 підтвердили у 137 709 людей. Померло – 3665 людей. Одужали від коронавірусної інфекції – 133 396.

Нові випадки захворювання зафіксували лише у Львівському районі. З них два у Львові.

В реанімації перебуває 22 людини, з них на апаратах ШВЛ – 3.

У стаціонарах 180 хворих (5,48%):

у Львівській обласній інфекційній лікарні — 24;у Центрі легеневого здоров’я — 41;у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих — 22;у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні “ОХМАТДИТ” — 2;у ЛШМД — 35;у Стрийській міській лікарні — 27;у Стебницькій міській лікарні — 6;у Рудківській лікарні — 6;у Новояворівській РЛ №1 імені Юрія Липи — 16;у Кам’янка-Бузькій ЦРЛ— 1.

У Сокальській, Жидачівській, Пустомитівській, Перемишлянській ЦРЛ пацієнтів із коронавірусом немає.

Що відомоНа ранок 11 липня на Львівщині зареєстрували 7 нових випадків інфікування коронавірусом. За добу 7 людей одужало, 1 – померла.Упродовж двох місяців у Моршині не зафіксували жодного захворювання на коронавірус.У межах пілотного проєкту Міністерства охорони здоров’я із вакцинації від COVID-19 щеплення отримало 65% мешканців міста. Про це Суспільному повідомив мер Моршина Руслан Ільницький.На Львівщині запрацюють 14 локацій для вакцинації. Працюватимуть пункти у Львові, Дрогобичі, Трускавці, Стрию, Червонограді, Бродах, Золочеві, Новому Роздолі, Жовкві та Новояворівську.1 липня у Львівську область надійшла чергова партія вакцин Pfizer, у кількості 5 580 доз.Ця партія призначена для другої дози осіб, які були провакциновані раніше, а також для пріоритетних категорій, визначених МОЗ України.Вакцинація знижує ризик важкого перебігу штаму “Дельта” на 80% — львівська епідеміологиняДепартамент фармаконагляду експертного центру МОЗ оприлюднив звіт про результати спостереження за безпекою вакцин проти COVID-19.Україна належить до країн із високим ризиком затяжного формування колективного імунітету і може набути його лише у 2023 році. Це пов’язано з дефіцитом вакцин і низькими темпами вакцинації.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону