За тиждень у Львові сталось 5 спалахів кору в школах і садочках

logo
233444_za_tizhden_u_lvovi_stalos_5_spalahiv_koru.jpeg


Кількість хворих на кір зросла, найбільше хворих – серед дітей 5-9 років.фото: ua-reporter.com

фото: ua-reporter.com

Протягом попереднього тижня – 22-28 листопада – у Львівській області зросла кількість випадків захворювання на кір. Про це повідомляє лабораторний центр МОЗ у Львівській області.

Так, за цей час на Львівщині захворіли 704 людини, що на 177 випадків більше, аніж на тиждень раніше. Найбільше випадків інфікування зареєстровано серед дітей віком 5-9 років. 77% з них, за даними лабораторного центру, не мають необхідних щеплень від кору. Також за попередній тиждень госпіталізовано в стаціонари 376 хворих на кір, з них 250 – діти віком до 17 років.

Найбільше випадків захворювання на кір зареєстрували у Львові. Тут сталось 5 спалахів в організованих колективах – школах і садочках. Також багато хворих у Городоцькому, дрогобицькому, Кам’янка-Бузькому, Буському, Стрийському, Бродівському і Яворівському районах.

Протягом  тижня щеплення проти кору  зробили 1720 людей, з яких лише 128 – дорослі.

Медики нагадують, що кір може призвести до небезпечних для життя ускладнень. Ця інфекція не має специфічного лікування. Єдиний спосіб вберегтись – щеплення. Львів та область забезпечені вакциною. Безкоштовно вакцинують дітей, студентів, працівників шкіл, ВНЗ та інші групи ризику.


А поділитися?