За вирубку дерев у природних парках двох мешканців Львівщини суди оштрафували на ₴5 тис.

logo
189667_za_virubku_derev_u_prirodnih_parkah_dvoh_.png


Старосамбірський райсуд Львівщини визнав винним безробітного мешканця району у самовільній вирубці чотирьох ялиць у лісовому масиві с. Соснівка, що відноситься до регіонального ландшафтного парку «Верхньодністровські Бескиди».

Незаконну вирубку дерев, чоловік вчинив 24 березня цього року і завдав шкоди державі у розмірі 17,7 тис. грн, сказано у вироку суду.

Під час розслідування він визнав свлою вину у вчинення кримінального правопорушення за ч.1 ст.246 ККУ (незаконна порубка лісу) та уклав відповідну угоду із прокурором. Суд завткеродив угоду про визнання винуватості та присудив йому штраф у розмірі 5100 грн. Деревину вилучили у дохід держави.

Ще одного лісопорушника засудив Бродівський райсуд Львівщини. Непрацюючого мешканця району суд визнав винним у незаконній вирубці чотирьох берез на території нацпарку «Північне Поділля», що сталося у березні цього року. Цим він завдав школи у розмірі 18,5 тис. грн Бродівському дочірньому підприємству «Галсільлісу».

Під час розгляду справи підозрюваний свою визнав, а представники підприємства повідомили, що завдані збитки уже частково відшкодовані. То ж суд присудиві чоловікові штраф у розмірі 5100 грн. Вилучену деревину та бензопилу передали Бродівському дочірньому підприємству «Галсільлісу».


А поділитися?