Забудовник, який відмовився будувати дитсадок, зведе багатоповерхівку у ЖК “Веселка” на Залізничній, – ВІЗУАЛІЗАЦІЯ

logo


ТзОВ “Інвестиційна компанія “Орієнтир” має намір побудувати багатоквартирне житло з вбудованими приміщеннями на першому поверсі у ЖК “Веселка”, що на вулиці Залізничній, 7 у Львові (будинок № 9 на генплані).

Як передає 032.ua, містобудівні умови та обмеження на будівництво забудовнику затвердили на засіданні виконавчого комітету Львівської міськради 3 квітня 2020 року. Проект передбачає зведення новобудови на земельній ділянці площею 1,0134 га (кадастровий номер 4610136300:02:005:0049), у зоні Ж-3 –багатоповерхової житлової забудови.

Передбачається, що максимальна висота будівлі не перевищуватиме 36 метрів, максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 38,06%, а максимально допустима щільність населення – 680 люд./га.

Залізнична, 7 забудова, візуалізація компанії "Орієнтир"Залізнична, 7 забудова, візуалізація компанії "Орієнтир"

За даними YouControl, ТзОВ “Інвестиційна компанія “Орієнтир” існує на ринку вже більше 12 років – з січня 2008-го. Зареєстрована у Львові на вул. Голубовича, 37. Засновником вказаний поляк Рафал Ожаровскі та польське ТзОВ “Агро-інвест”. Керівник – Марко Ткач. Компанія спеціалізується на організації будівництва, а також на оптовій торгівлі деревиною і будматеріалами, купівлі, продажу і наданні в оренду нерухомості.

Відомо, що у 2018 році компанія “Орієнтир” намагалася отримати чергові містобудівні умови на будівництво житлового комплексу “Веселка” на Залізничній. Оскільки у той час у Львові була критична ситуація з відсутністю місць у дитсадках, забудовник мав звести ще й дошкільний навчальний заклад на 40 місць, але відмовився це робити. Тоді виконком не скасував ТзОВ  “Інвестиційна компанія “Орієнтир” МУО, але уже в травні 2019 року таки зобов’язав будувати дитсадок.

Зазначимо, що компанія “Орієнтир” також вказана у переліку засновників львівського ТзОВ “Преміум-Буд”, що зареєстроване 2015 року у місті за тією ж адресою – вулиця Голубовича, 37. Сере бенефіціарів – також ТзОВ “Промислово-будівельна група “Моноліт”, львів’янин Марко Ткач і громадянин Польщі Кристіан Єжи Каспров’як. Компанія “Преміум-Буд” отримала від міста добро на будівництво житлового будинку з паркінгами на Голубовича, 34. Але як з’ясувалося згодом, виконком дозволив забудовнику зводити будівлю вищою, ніж того вимагає зонінг території. 

Читайте також: На вулиці Стрийській,45 у Львові зведуть нове житло, офіси, заклад для дітей та діагностичний центр, – ВІЗУАЛІЗАЦІЯ