Забудовник профінансує підготовчі роботи з будівництва стрільбища у Великих Грибовичах

logo


Забудовник профінансує підготовчі роботи з будівництва стрільбища у Великих Грибовичах

фото візуалізація ЛМР

Комунальний тир облаштують поблизу Грибовицького сміттєзвалища

Приватна компанія профінансує підготовчі роботи для будівництва стрільбища у Великих Грибовичах. Відповідне рішення про соціально-економічне партнерство погодив виконавчий комітет Львівської міської ради.

Як вказанов проєкті рішення, 18 червня ТзОВ «Вел буд інвест» звернулося до Львівської міської ради з пропозицією вкластися в покращення соціальної і інженерної інфраструктури. Забудовник погодився профінансувати витрати, пов’язані з проведенням підготовчих робіт для будівництва стрілецького тиру та стрільбища у Великих Грибовичах. Своєючергою ЛКП «Спортресурс» має укласти з забудовником і підрядником відповідну тристоронню угоду.

Як інформував ZAXID.NET, ще у лютому 2022 року, до початку повномасштабної війни, депутати погодили облаштування комунального стрільбища біля Львова. Його збудують на ділянці площею 20 га біля закритогоГрибовицького сміттєзвалища. Ще 5 га передбачені під гостьовий паркінг та об’єкти обслуговування.

Наприкінці 2022 року у Львові провели архітектурний конкурс, за результатами якого найкращим проєктом комунального стрільбища у ВеликихГрибовичах обрали пропозицію львівської компанії Soluk Architects. У червні 2024 року департамент архітектури Львівської міськради видав наказ про видачу ЛКП «Спортресурс» містобудівних умов та обмежень на будівництво тиру.

Нагадаємо, що наразі діти і спортсмени вправляються з кульової та стендової стрільби на СКА, а дорослі можуть тренуватися уприватних стрілецьких клубах. Крім стрільбища у Великих Грибовичах, міська рада також відновить історичний стрілецький тир на вул. Лисенка.

ТзОВ «Вел буд інвест» зареєстроване у 2020 році у Львові на вул. Шевченка, 60.Власниками компанії вказанільвів’яни Віталій Гучко, Катерина Джичка і Галина Чайка, а також АТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд “Авіліс”», бенефіціаром якого вказаний мешканець Раковця Петро Зубик. Йому також належить ПП «Південна алея», щобудує ЖК біля ТЦ «Південний».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

До теми