Загиблий в АТО жовківчанин планував одружитися у серпні

logo


У Жовкві попрощались з бійцем антитерористичної операції сержантом Володимиром Турчином. Він загинув 12 липня, виконуючи бойове завдання на Донбасі. У серпні боєць планував одружитися.

Контрактник Володимир Турчин поліг на фронті під час так званого перемир’я. Тіло героя на Львівщині зустрічали на колінах. Навколішки віддавали шану, це був його останній шлях додому до рідного міста Жовква.

«По поклику серця пішов захищати нас і неньку Україну від клятих ворогів. Надіялись, що вернеться, в нього були плани. Молодий хлопець. Планував женитись, заводити сім’ю», ‒ розповів дядько Володимира Турчина Ярослав Лущих.

У зоні проведення АТО він відслужив лише півроку. Цими вихідними разом з нареченою мали подавати документи на одруження. Весілля запланували на початок серпня. Бойові побратими кажуть, Володя загинув за лічені години до відправлення додому.

«Повинен був підписати рапорт і їхати. Він планував в середу вирушити година 11-12 додому. Година третя, пів четвертої зранку обстріл», ‒ розповів бойовий побратим Степан Каранько.

Терористи ДНР вдарили по позиціях 128-ї бригади із БМП надранок. Смертельний снаряд розірвався просто під ногами Володі. Травми були несумісні з життям.

«Він ще 4 години після поранення був живий. Три рази зупинялося серце. На 4 раз не змогли його відкачати. Дуже сильно було посічене тіло осколками. І наскрізне в голову», ‒ розповів боєць 128-ї бригади Назар Тлустяк.

Сотні місцевих прийшли провести в останню путь бійця неоголошеної війни. Йому було лише 27 років. Жовква знову у жалобі. Поховали героя на алеї слави місцевого цвинтаря під Гімн України та моторошні автоматні залпи почесної варти.