Загинув на фронті випускник кіношколи Ukrainian Film School, актор Improv-театру у Львові Микола Алексик

logo


Олексій Шумський1 день тому

Микола Алексик. Його ім’я, як гучна репліка на імпровізованій сцені,линеться у пам’яті кожного, хто його знав. Випускник Української кіношколи, актор Львівського театру імпровізації, а віднедавна – захисник України. На жаль, війна обірвала його шлях занадто рано, але світло його таланту й відваги житиме в наших серцях.

На екрані він міг бути ким завгодно – харизматичним героєм чи зворушливим комедійним персонажем. Його пластичність і майстерність імпровізації змушували сміятися до сліз ізадумуватися над глибинними питаннями. Але понад усе Микола був людиною. Людяною, щирою, готовою допомогти будь-кому. Його посмішка та відкритість розбивали будь-який лід, а оптимізм заряджав енергією на цілий день.

З початком повномасштабного вторгнення Микола не вагався. Як справжній герой, він взяв до рук зброю й пішов захищати рідну землю. Його мужність і патріотизм стали прикладом для багатьох. Навіть на фронті він невтрачав оптимізму та продовжував підтримувати бойовий дух своїх побратимів жартами й історіями зі знімального майданчика.

Його життя, на жаль, обірвалось занадто рано. Але пам’ять про Миколу Алексика житиме вічно. Він назавжди залишиться на сцені нашого серця, героєм-імпровізатором, який обіцяв смішити й надихати, навіть не зважаючи на трагічний фінал.

TopStories