Загинув захисник з Рава-Руської громади Збишко Степан

logo


Збишко СтепанЗбишко СтепанВійна бере свою ціну…. Востаннє до свогорідного дому повертається Захисник Збишко Степан Ігорович.

Його життя обірвалося в районі с. Урожайне Волноваського району Донецької області.

Сумну звістку повідомили у Рава-Руській міській раді.

Будучи відданим військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, військовослужбовець Степан Ігорович, 25 грудня 1992 року народження, загинув 02 липня 2024 року.

Висловлюємо щирі співчуття мамі, двом братам. Поділяємо біль великої втратиз рідними та близькими. Ми завжди будемо вдячні за невимовний внесок у захист нашої країни!

07 липня, у неділю, орієнтовно о 14:00 годині кортеж з тілом Героя прибуде у Рава-Руську, перша зустріч відбудеться біля каплички Пресвятої Богородиці у центрі міста. Далі кортеж вирушить до рідного дому Героя в с. Гійче.

Чин Похорону відбудеться у селі Гійче в церкві Святих Безсрібників Косми та Даміана, поховають Степана Ігоровича на місцевому кладовищі.

Просимо жителів гідно зустрітинашого Захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами та провести його в останню дорогу!

Вічна пам’ять і низький уклін Захиснику!??