Захисниці України зберуться у Львові на “Форум ветеранОК”

logo


image

26 – 27 вересня у Будинку воїна у Львові відбудеться “Форум ветеранОК”. Організовує захід Перший жіночий ветеранський простір «Рехаб», який переміг із відповідним проєктом у конкурсі Львівської міської ради. На Форум приїдуть понад 30 захисниць зі всієї України.

Як повідомили 032.ua організатори події, до Львова прибудуть ветеранки з Києва, Ірпеня, Черкас, Новоград-Волинського, Одеси, Щастя, Луганщини, Вінниччини та із Львівської області. Мета Форуму – згуртувати жінок, які пройшли війну, а тепер повертаються до звичного життя та борються з численними турботами, пов’язаними із самореалізацією, комунікацією, психологічною реабілітацією, питаннями у сфері гінекології та репродуктології.

“Ми будемо мати дуже насичену, цікаву і нестандартну як для ветеранського заходу програму. Наприклад, у панелі щодо самореалізації серед гостей – співачка Оксана Муха та шоумен Тарас Стадницький. Також буде кілька спікерів-ветеранів, які започаткували успішну власну справу і є прикладом для інших. Будуть і бесіди з відомим жінками-лідерками, які поділяться рецептом гуртування товариств. Окрему увагу ми приділяємо питанням репродуктології та гінекології, оскільки це велика проблема для ветеранок. І для цього організована окрема велика панель”, – зауважила голова Першого жіночого ветеранського простору «Рехаб», Марія Петришин.

Для учасниць події запланована й інтерактивна програма: екскурсія центром Львова у пошуках левів, виготовлення шоколадного символу міста, спільна подія з соціальним ательє «Lady Di atelier». Кожна ветеранка з допомогою психолога намалює невелику картину, а зображення всіх робіт разом ляжуть в основу принту для спеціальної шовкової хустини заходу. Вони стануть символом Форуму і кожна із ветеранок отримає роботу у подарунок до Дня захисника України.

Довідково: Перший жіночий ветеранський простір «Рехаб» засновано 16 вересня 2019 року. Головну увагу у своїй діяльності громадська організація приділяє питанням жіночого здоров’я ветеранок. За рік роботи простору вдалося допомогти більше, ніж 25 жінкам, які пройшли війну.