Захист українського бізнесу: до Львова завітав бізнес-омбудсмен Роман Ващук (відео)

logo


image

Учасники West Ukrainian Business Club обговорили з бізнес-омбудсменом України Романом Ващуком розвиток підприємницької діяльності у Західному регіоні.

У Львові учасники бізнес-клубу West Ukrainian Business Club обговорили з новопризначеним бізнес-омбудсменом України, експослом Канади Романом Ващуком можливості Ради бізнес-омбудсмена для захисту від недобросовісної поведінки державних органів та розвиток підприємницької діяльності у Західному регіоні. Головна задача омбудсмена – вирішення конфліктів  між владою і бізнесом.

Зустріч модерував Сергій Кіраль, заступник міського голови Львова – бізнес-омбудсмен ЛМР.

Ми готові їх вислухати, коли вони попадають  у будь-які проблеми із державними органами чи на Київському рівні, чи місцевого самоврядування. Й ми готові вислухати пропозиції для системних змін, які би зліквідували ті зміни з якими до нас звертаються, – Роман Ващук, бізнес-омбудсмен.

Проаналізувавши український ринок, зазначає бізнес-омбудсмен, можна зробити висновок, що в українців зараз є великі перспективи для започаткування своєї справи.

Я думаю, що прийнято дуже багато доброго законодавства, але дуже нерівно воно впроваджується  й саме непередбачуваність в імплементації, то це, я думаю, найбільший страх і ризик українського бізнесу якщо йдеться про адміністративно-податкові питання, – Роман Ващук.

І так само, що важливо для нас, то це збирати й акумулювати наш досвід, щоб давати зворотній зв’язок по формуванню пропозицій щодо змін в законодавстві або до якихось коректив в тому плані, щоб можна підлаштувати справді під реальні умови ведення бізнесу в Україні, – Олександр Магунь, засновник та президент West Ukrainian Business Club.

Додамо, що з 2015 року Рада бізнес-омбудсмена розглянула понад 10 тис скарг підприємств через неправомірні дії державних органів. Внаслідок чого бізнесу повернули понад 20 млрд грн.

Злата Новосельська – pravdatutnews.com