Захворіли двірники та водії громадського транспорту: Садовий розповів, коли у Львові буде пік COVID-19

logo


Станом на 21 січня до міських лікарень госпіталізували 304 хворих.

У Львові через півтора тижні очікується пік захворюваності на коронавірус. Вже зараз у місті масово хворіють двірники, також на COVID-19 хворіє 10% водіїв громадського транспорту. 

Також читайте

Про це розповів міський голова Львова Андрій Садовий, повідомляє пресслужба Львівської міської ради. 

Поки у Львові не запровадили суворого карантину, проте мер міста закликав львів’ян дотримуватись протиепідемічних заходів та порекомендував хворим залишатись вдома та телефонувати до свого сімейного лікаря. 

“Відзначу, що зараз по місту велика кількість двірників похворіли, більше 10% водіїв громадського транспорту захворіли. Тобто йде дуже серйозна хвиля і, так виглядає, що це тільки початок. Ми аналізуємо динаміку в європейських країнах і очікуємо через півтора тижні у нас буде пік”, – сказав Садовий. 

Як додав міський голова Львова станом на 21 січня до міських лікарень госпіталізували 304 хворих. Загалом по міських лікарнях, які приймають хворих на коронавірус, облаштували 1750 ліжок із доступом до кисню.

Нагадаємо:

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.