Захисники України піднялися на гору Ключ у «Сколівських Бескидах»

logo


Захід відбувся в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць, яку напрацювали у Львівській ОВА

Це вже друге сходження, організоване Управління туризму та курортів Львівської ОДА спільно із Veterans go. Мета – підтримати та відновити емоційний стан наших оборонців.

Про це пише Четверта студія з посиланням на ЛОВА.

Під час першого походу один із учасників сказав, що його побратими теж хотіли б доєднатисьдо ініціативи. Тому у цьому схлдженні взяли участь 20 хлопців з різних куточків України та із різних військових угрупувань. Вони підкорили гору Ключ, висотою 927 м, яка відома як місце переможного бою Українських січових стрільців над російською армією у 1914 році. 

Боєць Андрій Голопапа долав шлях на вершину з протезом, який отримав у Superhumans Center. Хлопець втратив ліву ногу через приліт міни 25 жовтня 2022 року під Горлівкою. Він вдячний побратимам та медикам заврятоване життя. Ветерану всього 20 років, родом з Вараша Рівненської області. На війну пішов добровольцем з першого дня. Спершу обороняв Київ, далі був фронт на Сході.

Василю Никораку з Тернопільщини, який біля села Нью-Йорк на Донеччині втратив праву нижню кінцівку, частину дороги підіймався за допомогою крісла джульєтка.

Зазначимо, що захід відбувся в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць, яку напрацювали у Львівській ОВА.

Коментарі

Позначки: захисник