Закладчик наркотиків у Львові проведе шість років в тюрмі

logo


image

Галицький районний суд Львова ув’язнив 30-річного закладчика наркотиків на шість років з конфіскацією майна. Артур К. заявив у суді, що його підставили поліцейські, однак його версія не знайшла підтвердження.

Як йдеться у матеріалах цієї справи, Артур К. купував наркотичні і психотропні речовини через канал у Telegram. Потім він фасував і розкладав наркотики у різних точках Львова. Місця «закладок» чоловік фотографував і відправляв фото клієнтам разом з координатами, після чого ті надсилали йому гроші. Правоохоронці встановили, що Артур К. протягом 16-17 грудня 2019 року залишив щонайменше 30 «закладок» з канабісом та амфетаміном у різних частинах міста, у тому числі в Стрийському парку та в парку «Горіховий гай».

Артура К. затримали поліцейські 17 грудня 2019 року на вул. Лижв’ярській з наркотиками в рюкзаку.

Під час судового засідання у цій справі 8 лютого 2021 року Артур К. не визнав своєї провини і заявив, що поліцейські сфабрикували справу проти нього.

«Вважає, що кримінальне провадження є сфабрикованим, орган досудового розслідування спровокував вчинення вказаних кримінальних правопорушень. Пояснив, що його змусили показувати на «закладки» з наркотичними засобами та внесли в його телефон інформацію про ці «закладки». Таким чином, свою причетність до вказаних кримінальних правопорушень категорично заперечив», – йдеться в судовому вироку.

Розглядаючи цю справу, суд взяв до уваги той факт, що під час затримання Артур К. сам вказав поліцейським на адреси, де залишив «закладки». Цю інформацію підтвердило кілька свідків. Окрім того, у його телефоні знайшли чати у Telegram, де Артур К. відправляв покупцям координати «закладок».

Суддя Галицького райсуду Ірина Волоско, яка розглядала цю справу, визнала Артура К. винним у незаконному придбанні, зберіганні та збуті особливо небезпечних наркотичних засобів і призначила йому шість років позбавлення волі з конфіскацією майна. Протягом 30 днів з моменту винесення цього вироку в Артура К. є можливість подати апеляцію.