“Закрийте небо над Україною” – Асоціація “Ради Львівщини”

logoАсоціація органів місцевого самоврядування «Ради Львівщини» солідарна з радами різних рівнів, Верховною Радою та Президентом України Володимиром Зеленським. Члени асоціації закликають країни-члени НАТО закрити небо над Україною. Про це вказано в офіційному зверненні, оприлюдненому Асоціацією.

«24 лютого 2022 року близько 5-ї ранку збройні сили РФ вторглися до України та розпочали активне руйнування, маючи за мету повну окупацію нашої суверенної держави. В ході бойових дій агресор використовує тактику нищення військової та цивільної інфраструктури, авіанальоти та ракетні удари по будинках, житлових районах та населених пунктах, аеропортах та вокзалах. До захисту рідної землі залучені чи не всі українці. Нам необхідна допомога НАТО. Ми закликаємо НАТО закрити небо над Україною!!!! NATO, close the sky over Ukraine! Діяти потрібно негайно!», – йдеться у зверненні Асоціації органів місцевого самоврядування «Ради Львівщини».

Попередні публікаціїЧисельність добровольчих формувань Львівської області складає десятки тисяч осіб, – заступник начальника обласної військової адміністрації