“Заньківчани” йдуть на карантин

logo


image

Серед працівників театру побільшало хворих.

Про це повідомили на сайті театру, передає Четверта студія.

Працівники Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької у Львові від сьогодні, 24 вересня, йдуть на двотижневий карантин.

“На виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 641 та у зв’язку із збільшенням захворюваності серед працівників  театру, ми йдемо на 2-х тижневий карантин. Усі вистави, що були заплановані у період із 24 вересня до 3 жовтня, перенесено на інші дати, а придбані квитки дійсні. Слідкуйте за нашим репертуаром у соціальних мережах та на офіційній сторінці театру”, – зазначено в повідомленні.

Як пояснили “Еспресо.Захід” у пресслужбі театру, наразі не можуть назвати точну кількість працівників, які захворіли, оскільки далеко не всі, хто здав тест, уже отримали результати. Щодо квитків  на вистави, які мали пройти в найближчі два тижні, то вони залишаються чинними. Якщо хтось із глядачів захоче здати квиток, то може зробити це, попередньо зателефонувавши адміністратору. При цьому в пресслужбі кажуть, що чимало глядачів мають на руках квитки, придбані ще навесні, хоча давно могли б їх здати. У такий спосіб вони висловлюють підтримку театру.

Зауважимо, лишень 4 вересня театр ім. Марії Заньковецької відкрив 103-й театральний сезон – виставами “Сватання на Гончарівці” на Великій сцені та прем’єрою – “Життя P.S. ” на Камерній сцені.