Запобігти суїциду: батьків у Львові закликають звертати увагу на психологічний стан дітей

logo


Міський голова Львова у відеозверненні закликав батьків підлітків бути особливо пильними, зважаючи на небезпечні «ігри», які ширяться соціальними мережами.фото: Mors.in.ua

фото: Mors.in.ua

«У соцмережах поширюється небезпечна гра серед підлітків, яка доводить дітей до самогубств та каліцтв. В Україну ця смертельна гра прийшла з Росії. У Львові вже є перший випадок госпіталізації школярки, яка порізала собі вени, виконуючи завдання гри. Я дуже прошу всіх батьків особливо ретельно звертати зараз увагу на психологічний стан дітей», – цитує міського голову прес-служба ЛМР.

Водночас, у Головному управлінні Національної поліції Львівської області Tvoemisto.tv прокоментували, що інформація про такий випадок до них поки що не надходила.

Нагадаємо, Департамент кіберполіції оприлюднив алгоритм дій зловмисників, які доводять дитину до самогубства, ознаки участі дитини у подібних групах у соціальних мережах, список облікових записів, які реєструвалися з території України, а також контакти підрозділів кіберполіції, куди слід звертатися у разі виявлення небезпеки – що необхідно знати батькам, аби вберегти дитину від суїциду.