Запровадження е-квитка у транспорті Львова: подробиці, – ВІДЕО

logo


image

У Львові почнуть поетапне запровадження електронного квитка.

З 13 січня у Львові в тестовому режимі почне працювати автоматизована система оплати проїзду у громадському транспорті для пільговиків. Це перший етап впровадження е-квитка у транспорті.

Пільговики, які отримали транспортні картки “Леокарт” зможуть валідувати свій проїзд у міських автобусах та в електротранспорті. Ті, пільговики, які ще не отримали картку, зможуть до кінця лютого користуватися своїм посвідченням. Транспортна карта “Леокарт” дає право пільговикам на 60 безкоштовних проїздів в міському транспорті Львова протягом місяця. Пільговикам зі Львова планують видати всі картки “Леокарт” до кінця лютого.

Щоб забрати свою картку, пільговику повинні зателефонувати або надіслати смс на мобільний номер телефону. Учні та студенти також зможуть отримати та користуватися е-квитком без обмеження на літні канікули та кількістю поїздок.

За попередніми рахунками у Львівській територіальній громаді є 200 тисяч пільговиків. На сьогодні на отримання транспортної картки подали документи близько 100 тисяч пільговиків. Отримали картки понад 10 тисяч. Повідомляється, що наразі є можливість видавати 5 тисяч карток щодня. З 13 січня у міських транспортах працюватимуть контролери, які будуть пояснювати пільговику, яким чином валідувати свою картку, та як правильно користуватися обладнанням.

Вартість проїзду у громадському транспорті поки залишається 10 гривень. Проте, після того, як запрацює другий етап впровадження е-квитка, тобто безготівкова форма оплати, вартість квитка купленого у водія за готівку, коштуватиме 15 гривень. Вартість поїздки за умови безготівкової оплати залишиться 10 гривень.Всім іншим категоріям пасажирів планують видавати е-квиток весною 2022 року.

Зазначимо, що у міському транспорті будуть діяти три типи карток «ЛеоКарт»: загальна, персоналізована та туристична.

Подати документи на отримання транспортної картки можна: на вулиці К. Левицького, 67, на вулиці Шевченка, 374, на вулиці Виговського, 32, на вулиці Хвильового, 14А, на проспекті Червоної Калини, 72А, на вулиці Генерала Чупринки, 85

.