Заробляли до 4 млн грн на місяць: на Львівщині ділки продавали фальсифікований алкоголь

logo


image

На Львівщині викрили злочинне угруповання, учасники якого заробляли до 4 млн грн в місяць від продажу фальсифікованого алкоголю. Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції.

Відомо, що організували незаконний «бізнес» мешканці Львова та області. У житловому приміщені в с. Бірки Яворівського району вони розташували ціле виробництво горілчаних виробів. Потужності обладнання дозволяли виготовляти до 2 000 пляшок фальсифікату за один робочий день.

Реалізовували готовий товар зловмисники через мережу гуртової та роздрібної торгівлі в регіоні. За попередніми даними, сума коштів, яку вдавалося заробляти фігурантам лише протягом одного місяця сягає 4 млн грн.

Викрили незаконний цех оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області з колегами-правоохоронцями. За результатами проведених 9 квітня обшуків у приміщенні незаконного виробництва виявили та вилучили:

понад 12 000 пляшок горілки під виглядом різних торговельних марок;близько 5 000 марок акцизного податку з ознаками підробки;2 800 л спирту.

Наразі тривають слідчо-оперативні заходи. Планується повідомити фігурантів про підозри.