Заступився за дружину: у Львові судитимуть чоловіка за хабар поліції

logo


image

У Львові прокуратура скерувала досуду справу проти 22-річного чоловіка, який намагався дати хабар поліцейським. Він просив правоохоронців за 2 тисячі гривень “непомітити” правопорушення, яке скоїла його дружина.

Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі. 

“Розслідування встановило, що обвинувачений, перебуваючи в приміщенні поліцейської станції на території Франківського району, задля уникнення притягнення його дружини до адміністративної відповідальності, запропонував і надалі надав двом дільничим офіцерам поліції неправомірну вигоду увигляді двох тисяч гривень, від отримання якої останні відмовилися” — йдеться у повідомленні.

Тепер, окрім штрафу дружини, чоловікові доведеться сплатити ще й за себе мінімум 8500 грн за порушення статті ст.369 ККУ Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі. Ця ж стаття передбачає позбавлення волі терміном від 2 до 4 років. 

Більше новин про хабарників Львівщини

Поліція спіймала на хабарництві директора мисливського господарства на Львівщині. Чоловік вимагав 1000 доларів США за можливість полювати на угіддях без відповідного дозволу.
Шевченківський районний суд оштрафував на 42,5 тис. грн посадовця ДСНС Романа Рака, який вимагав 700 доларів хабаря за працевлаштування водія.
У Львові оштрафували медика, який вимагав хабарі за звільнення призовників від служби. Вирок виніс Франківський районний суд Львова.