Затоплення вулиці Богдана Хмельницького у Львові: Андрій Білий пояснив, у чому проблема

logo


Днями у Львові після осінніх дощів підтопило ділянку вулиці Богдана Хмельницького, на перехресті з вулицею Волинською, біля “Алмазінструменту”. На цій частині вулиці нещодавно проводили ремонтні роботи.

Про це повідомив львівський активіст Антон Лягушкін у соцмережах і додав фото вулиці після дощу. Із його слів, замовником робіт виступило ЛКП “Львівавтодор”, а проєктантом – ЛКП “Інститут просторового розвитку”. Після цього у мережі розпочали активне обговорення “недолугого ремонту”.

Фото: Антон Лягушкін

На заяви активіста та закиди львів’ян відповів заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Андрій Білий. Зі слів посадовця, на вулицю Богдана Хмельницького стекло болото з бічної вулиці. Підрядники ще не встигли виконати усі роботи, які мають бути згідно з проєктом. Мовляв, є певна межа робіт і у цьому проєкті після прокладення асфальтного покриття планували влаштувати дощоприймачі. Але оскільки виникла тяганина з визначенням власності на земельну ділянку, було вже запізно починати роботи.

“Щоб ця багнюка не текла, проєктанти доопрацюють і на межі робіт влаштують дощоприймачі, щоб увесь бруд, який тече згори, потрапляв туди, а не витікав на дорогу. Коли вулиця буде завершена, там не буде таких моментів”, – запевнив Андрій Білий та додав, що такі повідомлення з критикою ремонтів є не чим іншим як передвиборчим “вкидом”.

Подібної думки притримується міський голова Львова Андрій Садовий, який зазначив, що у цей період “ллють максимальну кількість бруду”. Зі слів очільника міста, роботи на вулиці Богдана Хмельницького ще не завершені, хоч ділянку до вулиці Механічної відкрили для проїзду. Тут мають встановити дощоприймачі і нанести розмітку.

Нагадаємо, цього року у Львові розпочали масштабний ремонт вулиці Богдана Хмельницького, який має тривати у кілька етапів. Першу частину вулиці – від Опришківської до Механічної – робили у травні – липні 2019 року, а наприкінці липня перекрили до кінця року ділянку до вулиці Хмельницького, 172. Підрядником є ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл”. Увесь проєкт оцінили у 175,4 мільйони гривень. Завершити його мають до кінця 2021 року.