Завтра у Дрогобицькій громаді закінчується опалювальний сезон

logo


МІСТО

Абоненти, які не мають лічильників обліку спожитого природного газу повинні подати заяви на закриття та опломбування газових опалювальних приладів

Фото ілюстративне: economy.24tv.ua

Сьогодні, 8 квітня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма видав розпорядження №300 «Про закінчення опалювального сезону 2020-2021 рр.». Так, опалювальний сезон закінчується завтра, 9 квітня. Виключенням є котельня на вулиці Сахарова, 2А, яка забезпечує роботу плавального басейну ДЮСШ в місті Дрогобич. Про це повідомляє пресслужба Дрогобицької міськради.

Надавачі послуг зобов’язані довести інформацію до відома абонентів, які не мають лічильників обліку спожитого природного газу, про необхідність подання заяв на закриття та опломбування газових опалювальних приладів.

КП «Управитель «Житлово-експлуатаційне об’єднання», КП «Міський сервіс», голови об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельні кооперативи, керівники установ та організацій, що фінансуються з бюджету усіх рівнів та інші суб’єкти господарювання, зобов’язані провести консервацію внутрібудинкових систем опалення житлових будинків та споруд, забезпечити їх ремонт в міжопалювальний період згідно з планом підготовки до наступного осінньо-зимового періоду 2021-2022 рНачальники відділів освіти, охорони здоров’я, культури та мистецтв, керівники КП «Управитель «Житлово-експлуатаційне об’єднання», КП «Міський сервіс», КП «Дрогобичтеплоенерго», КП «Стебниктеплоенерго», КП «Дрогобичводоканал», голови об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів до 14 квітня 2021 року зобов’язані подати плани заходів з підготовки до опалювального сезону на 2021-2022 роки та надати звіти про виконану роботу під час осінньо-зимового періоду 2020-2021 рр. у департамент міського господарства Дрогобицької міської ради, – йдеться у повідомленні.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.