Завтра у Львові збережуться складні погодні умови

logo
176749_zavtra_u_lvovi_zberezhutsja_skladni_pogod.jpeg


Міська влада просить повідомляти про всі надзвичайні ситуації на гарячу лінію міста.Фото: svetlovodsk.com.ua

Фото: svetlovodsk.com.ua

Згідно з прогнозами Львівського регіонального центру  погодні умови упродовж найближчих днів залишатимуться складними.

Зокрема, завтра  снігу падатиме менше, ніж сьогодні, однак збережуться пориви вітру.  Крім того, у найближчі три дні  прогнозують ожеледицю на дорогах Львова та області.

За даними синоптиків, з 16 по полудень 18 березня у Львові випало майже 40% від місячної норми опадів.

З огляду на негоду, мешканців Львова просять не паркувати машини у недозволених місцях, щоб не заважати роботі снігоприбиральної техніки. Мешканців закликають при можливості залишатись вдома. Також у місті будуть працювати машини, які зможуть надати допомогу в разі застрягання тощо.

Мешканців просять звертатись на «Гарячу лінію міста» за номером 15-80, або ж залишати інформацію на фейсбук-сторінці для оперативного реагування та прийняття управлінських рішень в разі виникнення критичних чи надзвичайних ситуацій.

Львівська міська рада також звертається до приватного бізнесу з проханням забезпечити належний благоустрій та прибирання територій біля магазинів, закладів харчування, торгових центрів тощо.

Усіх мешканців та гостей міста просять бути не байдужими та в разі потреби надавати допомогу людям, які цього потребуватимуть, або повідомляти про такі випадки відповідні служби.


А поділитися?