Завтра у Львові звучатимуть сирени

logo
221271_zavtra_u_lvovi_zvuchatimut_sireni.jpeg


17 жовтня в період з 14:50 до 14:55 проводитимуть навчальне оповіщення населення області з включенням електросирен. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Електросирени будуть передавати сигнал “УВАГА ВСІМ!” – уривчасте звучання тривалістю до 3-5 хвилин.

Для визначення рівня озвучення сигналами електросирен території міст обласного значення: Львова, Борислава, Дрогобича, Стрия, Самбора, Трускавця, Червонограда та Нового Роздолу буде проводитись електронне опитування: достатньо з комп’ютера, ноутбука, планшета або смартфона перейти за посиланням  та відповісти на декілька нескладних запитань.

Опитування буде проводитись у період  з 14:50 17 жовтня до 10.00 22 жовтня 2018 року, після завершення опитування відповіді прийматись не будуть.

17 октября в период с 14:50 до 14:55 будут проводить учебное оповещение населения области с включением электросирен. Об этом сообщает пресс-служба Львовской облгосадминистрации.

Электросирены будут передавать сигнал “ВНИМАНИЕ ВСЕМ!” – прерывистое звучание продолжительностью до 3-5 минут.

Для определения уровня озвученные сигналами электросирен территории городов областного значения: Львов, Борислав, Дрогобыч, Стрый, Самбор, Трускавец, Червоноград и Нового Роздола будет проводиться электронный опрос: достаточно с компьютера, ноутбука, планшета или смартфона перейти по ссылке  и ответить на несколько несложных вопросов.

Опрос будет проводиться в период с 14:50 17 октября до 10.00 22 октября 2018, после завершения опроса ответы приниматься не будут.


А поділитися?